Ad
Ad
Ad
Motoryzacja

Co to jest płukanka silnika i jak ją wykonać preparatem TEC 2000?

Pinterest LinkedIn Tumblr

W sieci dostępnych jest wiele filmików, które pokazują czynności związane z płukanką silnika i jej cudownymi właściwościami dla komory silnika. Innowacyjny preparat przeznaczony jest do samochodów i motocykli. Zalecane jest, aby stosować go przed każdą wymianą oleju w silniku, w celu ochrony silnika i jego komponentów. Przyjrzyjmy się zatem jej zaletom i jakie efekty zauważalne są po tym 20 minutowym zabiegu?

W jaki sposób płukanka pomaga silnikowi?

Płukanka do silnika od TEC 2000 ma za zadanie pozbyć się zanieczyszczeń z silnika, które gromadzą się w wyniku spalania. Zdarzają się kierowcy, którzy nie przestrzegają interwałów wymiany oleju co 10 – 15 tys. km i robią to po nawet dwukrotnie dłuższym czasie. Jest to złe dla kondycji jednostki. W przyszłości może doprowadzić do poważnych uszkodzeń i tysięcy złotych na remont silnika. 

Jej czynności pielęgnacyjne sprawiają, że jedna puszka preparatu pozbywa się osadu, sadzy i nagaru i dociera nawet do pierścieni tłokowych, kanalików wału oraz popychaczy zaworowych. Engine Flush uznawany jest za najskuteczniejszy środek do płukanki silnika, który cieszy się popularnością na całym świecie.

Jedna puszka równa się moc możliwości

Środek czyszczący marki TEC 2000 jest mieszaniną dwóch rodzajów rozpuszczalników, preparatów smarowych, ma bazę węglowodorową, a w jej środku nie znajdziemy nafty i oleju. Nie jest on szkodliwy dla zdrowia podczas jego pracy. Łatwy w użyciu produkt wystarczy wlać do komory silnika, pozostawić uruchomione auto na około 20 minut, a następnie spuścić olej i wymienić filtra paliwa. Stosując go w swoim pojeździe, zadbamy o lepszą kompresję, zredukujemy spalanie i wyciszymy hałas dobiegający spod maski. Efekty zauważalne są od pierwszego użycia.

Poznaj pozostałe dodatki do paliwa od TEC 2000

Wieloletnie doświadczenie marki TEC 2000, pozwoliło na stworzenie technologii, która przynosi wymierne efekty. Dodatki do paliwa TEC 2000 pomagają oczyścić podzespoły pojazdu bez jego demontażu i kosztownych napraw, za które mechanik zażyczy sobie grube pieniądze. Preparaty te mają właściwości, które pomagają przy odgrzybianiu systemu klimatyzacji, czyszczeniu wtryskiwaczy i komory silnika, ale również przy usuwaniu nadmiernej ilości wody z paliwa. Sprawne i bezawaryjne korzystanie z samochodu jest możliwe z produktami TEC 2000. Dołącz do milionów zadowolonych kierowców i specjalistów, którzy używają ich przy każdej wymianie oleju lub profilaktycznie raz do roku. 

Comments are closed.