Ad
Ad
Ad
Ciekawe

CraftPoint – sklep z najlepszymi artykułami kaletniczymi

Pinterest LinkedIn Tumblr

Craftpoint to azyl dla klientów, którzy chcą pozyskać nowoczesne skóry i akcesoria kaletnicze. Postał on z myślą o osobach posiadających trudności z pozyskaniem tego typu akcesoriów. Kaletnictwo dopiero wraca do łask dlatego na świecie istnieje niewiele miejsc, które świadczą tego typu usługi. Można powiedzieć, że to dziedzina rzemiosła, która obecnie przeżywa swój renesans. Jednak nie wszyscy zapomnieli o pięknie kaletniczych wyrobów. Craftpoint zalicza się do tej grupy! Jednym z największych hitów sprzedażowych są profesjonalne skóry stanowiące najważniejszy element wyposażenia każdego kaletnika.

Różnorodne skóry od Craftpoint

 

Craftpoint to sklep, który posiada różnorodne skóry – od tych najbardziej podstawowych (lecz również cenionych) bo bardziej egzotyczne i nietuzinkowe pozycje. Do najciekawszych propozycji zaliczają się:

-Skóra bydlęca licowa; jest to najpopularniejszy i najlepszy rodzaj skóry. W Craftpoint skóra tego typu sprzedawana jest w różnorodnych kompozycjach rozmiarowych przez co każdy kaletnik może wybrać grubość skóry, która odpowiada jego zaplanowanym projektom. Bowiem niektóre projekty wymagają grubszej, a niektóre chudszej skóry. Dobór tego parametru jest bardzo ważny – chyba nikt nie wyobraża sobie wykonać paska ze skóry o grubości 1,0mm.. Na szczęście w Craftpoint można znaleźć różnorodne skóry, które mogą być cięte na pasy!

-Skóra Maya; jest to skóra, która odzwierciedla styl rustykalny. To ulubieniec fanów projektów typu vintage, którzy tworzą mocne i zwarte projekty. W takich sytuacjach skóra Maya nada się perfekcyjnie! Wiele osób używa ją do tworzenia portfeli, które naprawdę robią wrażenie.

-Skóra Crazy Horse; bardziej egzotyczny rodzaj skóry, który potrzebuje wsparcia w postaci wosków. Wtedy można ,,wyciągnąć” z niej wszystko co najlepsze! Stanie się wtedy wytrzymała i odporna na uszkodzenia przez co produkty z niej wykonane będą przez lata świecić świeżością i odpornością na uszkodzenia. Na skórze Crazy Horse można znaleźć różnorodne kształty, które sprawiają, ze korzystając z tego rodzaju skóry na świecie nie powstaną dwie takie same prace!

Dedykowane pasy ze skóry od Craftpoint

 

W Craftpoint dostępne są dedykowane pasy ze skóry naturalnej, które pracownicy tną na określoną grubość. Oszczędza to pracy klientów, którzy od razu otrzymują idealny dla swoich potrzeb kawałek skóry. Najczęstszymi klientami tej pozycji są barberzy używający pasów ze skóry do ostrzenia swoich narzędzi, ale także kaletnicy pasjonujący się w tworzeniu pasków do spodni.

Po więcej zajrzyj na https://craft-point.com/

Comments are closed.

https://gayer.com.pl/ogrzewacze-do-ogrodu-eleganckie-i-funkcjonalne-rozwiazanie-na-chlodne-wieczory/ zobacz https://goldavocado.pl/ogrzewanie-tarasowe-gazowe-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdej-przestrzeni/