Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Jak mieć zawsze piękne paznokcie?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Piękny wygląd dłoni to wizytówka kobiet, a szczególnie ważną rolę odgrywają one paznokcie. Nic więc dziwnego, że większość pań zwraca na nie wielką uwagę, choć trzeba przyznać, że niełatwo jest zagwarantować sobie, by zawsze wyglądały one nienagannie. Sposobów na to jest jednak wiele, są to różne metody stylizacji.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci

Hybrydy zdecydowanie są obecnie hitem i pewnie szybko się to nie zmieni. Od kiedy tylko metoda hybrydowa zdobienia paznokci pojawiła się na rynku, kobiety wprost oszalały na jej punkcie i prawdziwie szturmują oferujące ją salony kosmetyczne, jak i decydują się na zakup własnych zestawów do robienia hybryd.

Do wykonywania takiej stylizacji zachęca zaś nie tylko możliwość malowania płytek na przeróżne kolory, a nawet ich różnorakiego zdobienia. Dla większości kobiet z pewnością najważniejszy jest fakt, że dzięki hybrydowej metodzie zdobienia paznokci mogą one cieszyć się trwałym manicure znacznie dłużej niż za sprawą zwykłego lakieru.

Zawdzięczać należy to lakierom o przedłużonej trwałości, ale przede wszystkim – ich utwardzaniu pod lampą UV. Dodatkowo stosuje się jeszcze inne produkty – bazę i top. Całość tworzy twardą, odporną powłokę, które utrzymuje się na płytkach w nienagannym stanie znacznie dłużej niż zwykły lakier.

Tipsy

Popularność hybrydowej metody zdobienia paznokci, a także moda na naturalność, sprawiły, że tipsy żelowe czy akrylowe cieszą się dziś znacznie mniejszą popularnością. Wciąż jednak wiele kobiet decyduje się na ich wykonywanie, czy to na specjalne okazje, czy na co dzień.

Jest to dobre rozwiązanie nie tylko wtedy, gdy chce się mieć piękne paznokcie przez długi czas (tipsy utrzymują się jeszcze dłużej niż hybrydy), ale też znacząco je wydłużyć. Decydując się na przyklejenie sztucznych płytek, można zafundować sobie nawet imponującą długość, jakiej nigdy nie osiągnęłoby się w przypadku łamliwości naturalnych paznokci.

Japoński manicure

Ta znana od wieków w Japonii, a teraz także w Europie i Polsce, metoda zdobienia, a przy okazji odżywienia paznokci, jest idealnym wyborem dla kobiet, które chcą mieć paznokcie piękne, ale jednocześnie w 100% naturalne.

Stylizacja polegająca jedynie na nabłyszczeniu płytek (i ich odżywieniu – dzięki wtarciu w nie specjalnej past) sprawia, że płytki wyglądają bardzo zdrowo i schludnie. Pięknie lśnią, jak pomalowane bezbarwnym lakierem. Taki look jest świetnym wyjściem także w przypadku kobiet i dziewczyn, które nie mogą malować paznokci – ze względu na pracę czy szkołę.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/.

Comments are closed.