Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Meble kuchenne na wymiar – jakie rozwiązania okażą się najlepsze?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Chcąc zaprojektować kuchnię w sposób funkcjonalny, nie ma lepszej opcji niż meble kuchenne na wymiar. Rozwiązanie to pozwoli wykorzystać pomieszczenie w sposób funkcjonalny czy też zaaranżować niewielki aneks. Dlaczego meble kuchenne na wymiar cieszą się tak dużą popularnością?

 

Meble kuchenne na wymiar – poznaj ich zalety

Najważniejszą zaletą mebli kuchennych na wymiar jest bez wątpienia fakt, że są one tworzone na indywidualne zamówienie pod konkretne wnętrze. Daje to możliwość optymalnego wykorzystania przestrzeni, jak również wykorzystania miejsc problematycznych, jak np. wnęki. Meble kuchenne na wymiar pozwolą również na wykreowanie niebanalne zabudowy aneksu kuchennego – mówią projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej. Z pewnością warto również wspomnieć o tym, że meble kuchenne pozwolą na zabudowanie przestrzeni aż po sam sufit – dzięki temu przestrzeń zostanie wykorzystana w najlepszy sposób. Meble kuchenne na wymiar to także szansa na stworzenie kuchni własnych marzeń – pomoże w tym praktycznie nieograniczony wybór materiałów, dekorów, akcesoriów. Dzięki indywidualnemu projektowi możliwe stanie się dopasowanie kuchni do potrzeb – np. wykorzystanie wyspy czy przedłużonego blatu.

 

Meble kuchenne na wymiar – jak są tworzone?

Wybierając meble kuchenne na wymiar, warto wiedzieć, że pierwszym krokiem do realizacji takiej inwestycji jest dokładny pomiar pomieszczenia czy miejsca na aneks. Kolejno do pracy przystępuje architekt, który wspólnie z klientem opracowują plan zabudowy wnętrza. Na tym etapie klient może określić swoje potrzeby i oczekiwania. Dodatkowo to właśnie klient wybiera materiały, dekory, elementy wykończenia akcesoria. Po akceptacji projektu do pracy przystępują stolarze. Ostatni etap zamówienia to transport mebli i montaż w domu klienta.

 

 

Comments are closed.

zobacz zobacz zobacz wiecje