Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Meble ogrodowe 2-osobowe – niewielkie komplety wypoczynkowe

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jak zaaranżować niewielką przestrzeń ogrodową lub tarasową, by dawała ona możliwość relaksu blisko natury. Okazuje się, że nie jest to trudne – meble ogrodowe 2-osobowe to propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu. Kompaktowe komplety możemy tworzyć samodzielnie lub wybrać przygotowane propozycje.

Trwałe meble ogrodowe 2-osobowe – na co zwracać uwagę?

Szukając idealnych mebli na niewielki taras czy ogród, przede wszystkim warto mieć na uwadze, by meble były trwałe i zaprojektowane z dbałością o detale. Wśród licznych propozycji na meble ogrodowe 2-osobowe, warto zwrócić uwagę na meble technorattanowe. Kolekcje technorattanowe odznaczają się dużą ilością elementów do wyboru, co pozwoli na wybranie mebli dopasowanych do potrzeb. Meble technorattanowe są niezwykle trwałe – jest to zasługa wykorzystania lekkich, aluminiowych stelaży malowanych proszkowo. Okrycie mebli technorattanowych tworzy syntetyczna plecionka, której nieporowata struktura nie wchłania brudu. Meble ogrodowe 2-osobowe z technorattanu to np. komplety kawowe. W ich skład wchodzą krzesła ogrodowe oraz niewielki stolik. Taki komplet bez trudu zmieści się w niewielkim ogródku czy na tarasie i pozwoli cieszyć się bliskością natury oraz piękną aurą lata.

Meble ogrodowe 2-osobowe w cieniu parasola

By odpoczywać jeszcze bardziej komfortowo, warto na tarasie czy w ogrodzie postawić lekki parasol. Nowoczesne parasole odznaczają się świetnymi parametrami technicznymi oraz eleganckim wyglądem. Czasze odchylane są w jednej lub w dwóch płaszczyznach, a liczne punkty regulacji pozwolą na lepsze dopasowanie kąta padania cienia. Parasole mogą być osadzone na klasycznych podstawach lub też wkopane w ziemię. Ruchoma stopa pozwala na rotowanie parasola wokół jego osi.

 

 

Comments are closed.