Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Modne stroje kąpielowe

Pinterest LinkedIn Tumblr

Lato, a wraz z nim wymarzony urlop zbliża się wielkimi krokami. Większość z nas z utęsknieniem wypatruje odpoczynku, relaksu i błogiego spokoju. Jeśli planujesz swój wolny czas spędzić nad morzem, zapewne męczy Cię jedna kwestia – jaki strój kąpielowy dopasować do sylwetki, na jaki fason się zdecydować oraz jaki kolor wybrać?

Rodzaje strojów kąpielowych.

Stroje kąpielowe dzielą się na dwie główne sekcje – stroje kąpielowe dwuczęściowe oraz jednoczęściowe. Czym one się różnią? Jak sama nazwa wskazuje – w strojach kąpielowych dwuczęściowych osobno mamy górę od stroju oraz dół, natomiast jednoczęściowy powodzeniem ukrywa brzuch plażowicza.

Ten główny podział to oczywiście nie jedyna różnica w fasonach strojów kąpielowych! Zarówno zwracając uwagę na stroje kąpielowe dwuczęściowe, jak i jednoczęściowe można odkryć ciekawe rozwiązania, takie jak stroje kąpielowe dwuczęściowe składające się ze stanika i dołu od stroju z podwyższonym stanem, a także stroje jednoczęściowe wycięte na tyle, że odkrywają sporą część brzucha.

Ciekawe fasony strojów kąpielowych dwuczęściowych.

Przyglądając się bliżej górom od strojów kąpielowych dwuczęściowych można zaobserwować naprawdę bogatą ofertę asortymentu. Przede wszystkim różnicą na jaką warto zwrócić uwagę jest sposób wiązania lub nawet jego brak! Ramiączka mogą układać się w sposób standardowy, tak jak staniki bieliźniane, mogą także być wiązane na szyi, co może okazać się idealne dla osób pragnących idealne wyeksponować swój dekolt. Jeśli marzysz o równomiernej opaleniźnie bez białych śladów pod ramiączkami, warto zastanowić się nad wyborem stanika bez żadnego wiązania. Musi być on jednak dobrze dopasowany do ciała, aby mieć piękny strój jednocześnie nie rezygnując z komfortu!

Również wśród majtek kąpielowych istnieje szeroki wybór fasonów oraz kolorów. Tak jak w przypadku staników – istnieją majtki na kształt tych bieliźnianych. Wyglądają standardowo, ale nie mniej ciekawie! Wybierając standardowy fason i stonowany kolor takich majtek można zaszaleć z górą od stroju! Istnieją także wiązane po bokach majtki kąpielowe. Taki szczegół dodaje atrakcyjności i prezentuje się naprawdę elegancko. Wybierając dół od stroju kąpielowego można wybierać także między stopniami wycięcia, można wybrać bardziej zabudowane majtki lub wycięte.

Stroje kąpielowe jednoczęściowe.

Choć stroje kąpielowe jednoczęściowe mogą niektórym kojarzyć się z pospolitą nudą, nic bardziej mylnego! Oczywiście można wybrać standardowy krój stroju kąpielowego jednoczęściowego, który idealnie nada się na wakacje nad basenem, ale można naprawdę zaszaleć!

Istnieją stroje kąpielowe jednoczęściowe bardzo wycięte, modne ostatnimi czasy, gdzie przez długość brzucha idzie połączenie góry od stroju z dołem, natomiast wycięte boki idealnie podkreślą talię. Modne są również stroje jednoczęściowe na jedno ramię, to znaczy takie, gdzie jedno ramię jest odkryte, a drugie zakryte falbanką.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe-dwuczesciowe.

Comments are closed.