Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Nowoczesne zadaszenie przed domem

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zmiana estetyki wokół domu nie jest trudna – dzisiaj producenci proponują nam wiele interesujących rozwiązań, które wpłyną na wygląd elewacji domu, ogród czy taras. Jednym z nich jest zadaszenie przed domem, które pozwoli na stworzenie funkcjonalnej werandy czy patio, odpowiedniego do wypoczynku i podejmowania gości. Co proponują nam designerzy i producenci?

Zadaszenie przed domem w formie pergoli

Możliwości na zadaszenie przed domem jest wiele, jednak jednym z najczęściej wybieranych w ostatnich czasie jest pergola ogrodowa. Nowoczesne pergol świetnie prezentują się zarówno na tarasach, w ogrodach, jak i na werandach. Zadaszenie przed domem pozwoli nam na stworzenie wygodnej strefy wypoczynkowej, z której korzystać będą wszyscy domownicy – taka przestrzeń może być wykorzystywana do podawania posiłków, ale również do relaksu z książką w dłoni, do organizacji gier i zabaw dla dzieci. 

Jak zbudowane jest zadaszenie przed domem? Konstrukcja pergoli to architektura modułowa, złożona z elementów aluminiowych, malowanych proszkowo. Wzniesienie takiej konstrukcji nie zajmie nam wiele czasu, nie jest to też skomplikowane. Konstrukcja modułowa jest trwała, zabezpieczona przed działaniem wilgoci i rdzą. Zintegrowana rynna pozwala na odprowadzanie deszczówki poza obręb miejsca wypoczynkowego. 

Zadaszenie przed domem – jak wygląd dach?

Na dużo uwagi zasługują dachy w konstrukcja przydomowych. Dachy tworzone są z aluminiowych listew, które mogą obracać się wokół własnej osi. W zależności od naszej decyzji możemy wpuszczać słońce pod pergolę lub też całkowicie zamknąć dach, aby zabezpieczyć się przed słońcem. Powierzchnia dachu jest wodoszczelna – oznacza to, że ochroni nas on przed niespodziewanym deszczem. Ruch lameli może być regulowany manualnie lub też przy pomocy dedykowanego pilota.

Comments are closed.

poduszki tarasowe zestaw ogrodowy aluminiowy zestawy mebli rattanowych