Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Nowoczesny drewniany stół z krzesłami do ogrodu

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zaaranżowanie wygodnej przestrzeni wypoczynkowej blisko domu jest dzisiaj naprawdę proste – drewniany stół z krzesłami do ogrodu to ponadczasowy pomysł, który pozwoli zrealizować marzenia o posiłkach podawanych blisko natury. Jak zaaranżować takie miejsce do relaksu, aby wszyscy domownicy mogli z niego korzystać?

Drewniany stół z krzesłami do ogrodu – propozycje

Drewniane stoły to bez wątpienia jedne z najchętniej kupowanych mebli – są one trwałe, eleganckie, doskonale wpisują się w styl skandynawski czy rustykalny. Stoły takie tworzone są na dwa sposoby: mogą być one całe wykonane z drewna lub też posiadać aluminiowe stelaże malowane proszkowo. W obu przypadkach najczęściej wykorzystywanym materiałem jest egzotyczne drewno tekowe, które odznacza się wysoką odpornością na ścieranie, uszkodzenia. Drewno tekowe cenione jest także za niebanalny sposób wybarwiania oraz usłojenie, co przekłada się na fantastyczne meble ogrodowe. Drewniany stół z krzesłami do ogrodu to miejsce, gdzie można spotykać się w gronie rodziny i przyjaciół, podawać posiłki, organizować wspólne grille, ale też podejmować gości kawą i ciastami. Miejsce to stanie się centralnym punktem w ogrodzie, wokół którego gromadzić się będziemy całe lato. Stoły ogrodowe można dekorować na wiele sposobów – latem wykorzystajmy wazon z ogrodowymi kwiatami oraz kolorowe bieżniki.

Drewniany stół z krzesłami do ogrodu – usiądź wygodnie!

Drewniany stół warto uzupełnić wygodnymi krzesłami – doskonałym rozwiązaniem okażą się lekkie krzesła rattanowe, które świetnie pasować będą do wybranego stołu. Krzesła rattanowe są lekkie, funkcjonalne, oparte na stabilnych stelażach. Do ich produkcji wykorzystywane są pnącza pozyskiwane wyłącznie w sposób etyczny, z plantacji o zrównoważonym rozwoju.

Comments are closed.

live url zobacz wiecej obat-polska.pl