Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Sztućce ekologiczne – wygoda i ochrona środowiska

Pinterest LinkedIn Tumblr

Podczas wszelkiego rodzaju imprez organizowanych na zewnątrz czy to duży festiwal, czy mały rodzinny grill zawsze produkuje się pewną ilość śmieci. Nie wszystkie odpady jesteśmy rzecz jasna w stanie ograniczyć, ale powinniśmy dążyć do tego, aby imprezy takie przebywały w zgodzie z naturą. Jednym ze sposobów jest zamienienie wszędobylskiego plastiku na produkty wytwarzane z naturalnych materiałów. Nieraz zapewne byłeś świadkiem widoku walających się wszędzie plastikowych widelców i łyżeczek. Wygodną alternatywą są sztućce ekologiczne, które znajdziesz w ofercie sklepu Slowpack. Sprawdź, z czego są wytwarzane i dlaczego warto z nich korzystać.

Ekologiczne sztućce na każdą okazję

Hurtownia SlowPack posiada szeroki asortyment ekologicznych sztućców jednorazowego użytku, które pochodzą wyłącznie z naturalnych materiałów przyjaznych przyrodzie. Oferujemy takie wyroby jak, m.in.: noże, widelce, łyżki, drewniane patyczki do przekąsek, mieszadełka, patyczki do steków, chińskie pałeczki, szczypce do przekąsek oraz wiele innych. Sztućce ekologiczne wytwarzane są  m.in. z prawdziwego drewna, skrobi kukurydzianej czy bambusa. Sprawdzą się one w każdym miejscu zarówno w domowych warunkach, jak i wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych czy food truckach. Dzięki optymalnym rozmiarom i niewielkiej wadze zapewnia komfort spożywania posiłków nawet w najmniej wygodnych miejscach. Wszystkie łyżeczki są w pełni biodegradowalne i kompostowane, przez co nie stanowią zagrożenia dla środowiska naturalnego.

Sztućce z papieru – doskonały zamiennik dla plastiku

Biodegradowalne papierowe sztućce to doskonały wybór zarówno dla małej, jak i dużej gastronomii. Bez względu na miejsce pozwalają spożywać posiłek w higieniczny, wygodny i ekologiczny sposób. Są bardzo przystępne cenowo, co jest dużą zaletą przy dużym zapotrzebowaniu. Sztućce z naszej hurtowni zostały wykonane z wytrzymałych na uszkodzenia i temperaturę materiałów, przez co spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu ekologicznego.

Comments are closed.