Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Technorattanowy leżak na balkon

Pinterest LinkedIn Tumblr

Odpoczynek blisko natury i słońca to doskonały sposób na to, aby zrelaksować się i zregenerować nasze siły. Szukając idealnego miejsca do relaksu warto zwrócić uwagę na nasze tarasy i balkony. Nie musimy wyjeżdżać daleko za miasto, aby cieszyć się słońcem. Leżak na balkon umożliwi nam relaks zawsze wtedy, kiedy tego zapragniemy. Jaki leżak wybrać? Co proponują nam producenci?

Nowoczesny leżak na balkon – obietnica komfortu!

Leżak na balkon to jeden z najchętniej kupowanych mebli ostatnich lat – doskonale sprawdza się on zarówno na balkonach, tarasach, ale też w ogrodach czy nad brzegami przydomowych basenów. Nowoczesne konstrukcje oferowane przez producentów tworzone są z myślą o wygodzie użytkowników: meble technorattanowe takie posiadają lekkie, aluminiowe stelaże malowane proszkowo, ich wierzch tworzy plecionka technorattanowa, której nieporowata struktura chroniona jest przed wnikaniem kurzu czy wilgoci. Zastosowane tworzywa nie odkształcają się, nie są podatne na działanie wilgoci i pojawianie się korozji. Technorattan nie ściera się i nie jest podatny na promieniowanie UV – oznacza to, że leżak na balkon nie jest podatny na płowienie i na długi czas zachowa doskonały kolor. 

Leżak na balkon w cieniu parasola

Decydując się na meble balkonowe pamiętajmy o tym, aby podczas wypoczynku odpowiednio chronić się przed słońcem. Na balkonie czy tarasie dobrym rozwiązaniem okaże się funkcjonalny parasol ogrodowy. Szeroki wybór parasoli pozwoli nam wybrać model o konkretnej czaszy i wielkości, jak również dopasować jego parametry do naszych potrzeb. Na polskim rynku znajdziemy parasole z czaszą odchylaną w jednej lub w dwóch płaszczyznach, parasole z nogą boczną. W okresie jesieni i zimy parasol powinien być przykryty dedykowanym pokrowcem ogrodowym. 

Comments are closed.