Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Jak zaaranżować ogród w nowoczesnym stylu?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nowoczesny ogród to miejsce, które spełnia wiele funkcji. To przestrzeń wypoczynkowa, miejsce, gdzie można spotkać się z rodziną i znajomych, to także przestrzeń do podawania posiłków. Kluczem do stworzenia funkcjonalnej przestrzeni to meble i dodatki. Wśród najchętniej kupowanych wymienia się obecnie meble aluminiowe.

Meble aluminiowe wypoczynkowe

Nie ma wątpliwości, że jednymi z najchętniej kupowanych mebli ogrodowych są meble wypoczynkowe. Narożne sofy i wygodne fotele stworzą komfortową przestrzeń wypoczynkową, z której korzystać będą wszyscy domownicy. Meble wypoczynkowe oparte na aluminiowych stelażach odznaczają się nowoczesną linią i świetnymi parametrami technicznymi. Ich wierzch pokrywają miękkie poduszki i siedziska, tapicerowane tkaninami o hydrofobowej strukturze. Meble wypoczynkowe aluminiowe warto zestawić z niskim i szerokim stolikiem kawowym, na którym bez trudu zmieści się kilka filiżanek z kawą, ale też talerzyki z deserami. Oryginalne meble aluminiowe znaleźć można na stronie gardenspace.sk/zahradny-hlinikovy-nabytok.

Stół i wygodne krzesła – nowoczesna, letnia jadalnia

Jedną z propozycji na niebanalne miejsce wypoczynkowe blisko domu, jest wykreowanie letniej jadalni. Pomoże w tym funkcjonalny stół aluminiowy oraz dopasowane do niego krzesła. Stoły na aluminiowych stelażach nierzadko posiadają blaty z naturalnego, egzotycznego drewna. Taki dodatek jest wysoce pożądany, doskonale też wpisuje się w otaczającą zieleń. Stół warto uzupełnić lekkimi, aluminiowymi krzesłami, w których siedzisko i oparcie wykonane jest z siatki polietylenowej. Siatka taka posiada wysoką odporność na ścieranie, pewien stopień elastyczności. Krzesła mogą mieć zdobione drewnem podłokietniki. Dobrym pomysłem będzie ustawienie eleganckich lampionów na stole podczas posiłków na świeżym powietrzu. W ten sposób wieczorami ogród nabierze magicznej oprawy.

Comments are closed.