Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Nowoczesny ogród – meble ogrodowe brązowe

Pinterest LinkedIn Tumblr

Klasyczne meble ogrodowe nie wychodzą z mody – meble ogrodowe brązowe świetnie wpisują się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne aranżacje. Stonowany brąz i beż to kolory, które świetnie komponują się z otaczającą zielenią – warto więc wykorzystać je w aranżacjach.

Meble ogrodowe brązowe z technorattanu

Meble technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej kupowanych – przekonują projektanci mebli. Meble takie są trwałe, doskonale wpisują się w nowoczesne trendy, są też zaprojektowane z dbałością o najmniejsze detale. Meble ogrodowe brązowe tego typu mogą być wykorzystane w aranżacjach nowoczesnych, skandynawskich czy loftowych. Atutem jest tu olbrzymi wybór elementów, gdyż kolekcje mebli technorattanowych są niezwykle rozbudowane. Takie meble ogrodowe brązowe to przede wszystkim wygodne sofy narożne, ale też fotele, krzesła, stoliki, leżanki ogrodowe czy donice ogrodowe. Meble technorattanowe cenione są zarówno za wygląd, jak i wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Meble technorattanowe okryte są syntetyczną plecionką, która nie wchłania wilgoci, brudu, jest zabezpieczona przed promieniowaniem UV.

Rattanowe meble ogrodowe brązowe

Alternatywą dla mebli technorattanowych są rattanowe meble ogrodowe brązowe. Meble rattanowe są niezwykle pożądane i poszukiwane przez klientów – są one wykonywane z naturalnych pnączy rattanowych i wyplatane ręcznie, co nadaje im wyjątkowej oprawy. Pnącza rattanowe pozyskiwane są z ekologicznych plantacji. Dzięki temu produkcja mebli nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Meble rattanowe mogą być wykorzystywane zarówno w klasycznych aranżacjach, jak i tarasach i ogrodach o nowoczesnej formie. W okresie zimy meble z rattanu powinno się przechowywać w przewiewnych, zadaszonych miejscach, z dala od wilgoci.

Comments are closed.