Ad
Ad
Ad
Biznes

Program dla biur rachunkowych – internetowa księgowość w zasięgu ręki

Pinterest LinkedIn Tumblr

Każda nowo powstająca firma potrzebuje kogoś, kto odciąży ją od czasami trudnej i żmudnej księgowości. Przedsiębiorcy w tym celu decydują się na skorzystanie z usług zewnętrznego biura rachunkowego. Jest to znacznie tańsza opcja niż zatrudnienie na pełen etat księgowego w firmie. Obecnie powstaje sporo nowych firm, a nimi nowoczesne rozwiązania, które ułatwią prowadzenie biznesu. Jednym z nich jest program do faktur i kosztów Taxon.

Internetowe biuro rachunkowe w Twoim telefonie

Zaletą technologii Taxon jest prostota i łatwość obsługi samej aplikacji. Program dla biur rachunkowych jest narzędziem ułatwiającym wystawianie faktur, bez konieczności tworzenia papierowych dokumentów. To nowa jakość dla nowoczesnych przedsiębiorców. 

Jak działa generator faktur? Każda wystawiona przez Ciebie faktura trafia automatycznie do księgowego. Ten ją księguje i sporządza deklarację, którą wysyła do odpowiedniego urzędu. Na samym końcu całego procesu, otrzymujesz na swoją aplikację powiadomienie, w jakiej wysokości jesteś zobowiązany zapłacić należny podatek. W znacznym stopniu ogranicza to czas przepływu dokumentacji pomiędzy biurem rachunkowym a Twoją firmą. 

Internetowe biuro rachunkowe to pełna swoboda i duże możliwości dla obu stron. Usługi księgowe online to nowy wymiar prowadzenia firmy. 

Poznaj zalety programu do faktur Taxon

Na pierwszy rzut oka korzystania z aplikacja, w oczy rzuca się możliwość wymiany wiadomości za pomocą czatu w aplikacji. Pozwoli to na szybszą komunikację pomiędzy firmą a biurem rachunkowym. W każdej chwili można zadać pytanie, bez konieczności oczekiwania na maila lub rozmowę telefoniczną. 

Z poziomu aplikacji, Klient na bieżąco może monitorować swoje podatki, wysyłać faktury sprzedażowe i kosztowe i korzystać z doradztwa księgowego online. Program do faktur został stworzony zarówno dla mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw – to wszystko w bezpłatnej aplikacji do kontroli kosztów w firmie od Taxon! Dowiedz się więcej, jak zintegrować biuro rachunkowe ze swoją firmą na https://www.taxon.pl/biuro-rachunkowe-online/

Comments are closed.