Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Depilacja laserowa – permanentny i bezpieczny zabieg

Pinterest LinkedIn Tumblr

Proces depilacji laserowej to coraz bardziej popularny zabieg, któremu poddaje się bardzo duża liczba osób. Zarówno mężczyźni jak i kobiety są widziani na depilacji laserowej, która może naprawdę ułatwić życie. W przypadku mechanicznych metod usuwania owłosienia na pośrednictwem golarek, czy żyletek jest się w stanie usunąć włosy tylko na krótki czas. Dodatkowo takie metody często sprawiają dyskomfort w postaci podrażnień, zaczerwienienia czy też zacięć.

Specyfikacja depilacji laserowej

Depilacja laserowa to proces, który trzeba regularnie powtórzyć. Tylko liczba od 4 do 6-7 zabiegów w zależności od charakterystyki skóry da trwały efekt. Konieczność takiego podejścia do sprawy wynika z fizjologii człowieka. Cebulka włosowa, która produkuje włosy może być w różnych fazach wzrostu. Należy wcelować się w fazę anagenu czyli fazę aktywnego wzrostu włosów. Niestety nie jest w stanie się powiedzieć kiedy w jakim organizmie jest ,,ta chwila”. Dlatego aby na stałe usunąć zbędne owłosienie z 100% pewnością poddaje się tylu zabiegom, które oddalone są od siebie o 6-12 tygodni. 

Bardzo ważny jest dobór odpowiednich parametrów lasera. Powinien on być także dobrej jakości laserem. Rozróżnia się kilka z nich – te uniwersalne, te bardziej przystosowane do ciemniejszych i gęstszych włosów, czy te bardziej przystosowane do jaśniejszych włosów. Dodatkowo wiele z nich zapewnia dodatkowe udogodnienia polegające na chłodzeniu skóry podczas zabiegu – daje to przyjemniejsze odczucia i redukuje możliwość powstania zaczerwienienia po przeprowadzonym zabiegu. Parametry takie jak moc i długość wiązki światła też powinny być personalnie dobrane – dlatego tak ważne jest udanie się do sprawdzonego salonu.

Depilacja laserowa Katowice

Katowice to jedno z większych miast na mapie Polski. Można w nim znaleźć wiele sprawdzonych salonów wykonujących zabiegi depilacji laserowej. Warto jest zaufać właśnie takim miejscom, które mają pozytywne opinie, aby być pewnym co do jakości przeprowadzonego zabiegu.

Sprawdź: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-katowice/

Comments are closed.

sc.org https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/ lthysaulttribe.com